Akcja Ciacho 2015 – zebraliśmy 20 140 zł !!!

IMG_1735Mam zaszczyt poinformować, że podczas tegorocznej Akcji Ciacho i Maratonu fitness zebraliśmy dla Trojaczków z Żor 20 140 zł. !!!

Wszystko poszło świetnie, choć zdarzyło się kilka nieprzewidzianych problemów.

IMG_1736

Dziękuję Uczniom AZSO w Chorzowie i ich rodzicom. Bez Was nie byłoby tej akcji.  Dziękuję za każde upieczone ciasto, muffinkę, pierniczek. Za poświęcony czas, za zaangażowanie, uśmiech i  ogromny zapał.  Jestem Wam ogromnie wdzięczna i bardzo, bardzo z Was dumna.  Kłaniam się nisko !

Dziękuję wszystkim szkołom , firmom i urzędom, które się do nas przyłączyły. Nie sposób wymienić tutaj wszystkich, za co przepraszam. Jestem także wdzięczna kierowcom rozwożącym ciasta po niemal całym Śląsku.

A najbardziej chcę podziękować mojej rodzinie: Arturowi, mojemu mężowi, który ciasta rozwoził,a podczas maratonu sprzedawał, Marcie, która prowadziła w Słowaku restaurację i piekła pierniczki na Akcję Ciacho od połowy października i Michałowi, za to że urwał się z zajęć na studiach i po raz kolejny pracował charytatywnie jako kierowca. Przepraszam, że w tym tygodniu sami musieliście sobie gotować, jedliście kebaby albo dania z mrożonki. Dziękuję za wyrozumiałość i ogromne wsparcie.

Jutro na stornie slowacki.edu.pl ukaże się dokładniejsza relacja, a już dzisiaj w galerii naszej szkoły można zobaczyć fotki z tegorocznej akcji.

IMG_1737

A teraz pozwolicie, że pójdę się wykąpać i spać, dosłownie padam z nóg. Dobrej nocy.

PS. Pisała o nas Gazeta Wyborcza, byliśmy w Radiu Katowice i Telewizji Katowice.


Brak komentarzy Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Autor (wymagane):


Adres e-mail (nie jest publikowany) (wymagane):


Strona internetowa:XHTML: Możesz użyć tagów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>