Koh Samui- Thongtakian beach

Turkusowe, spokojne, niezwykle ciepłe morze w różnych odcieniach niebieskiego.  Bielutki piasek, palmy, płytka laguna otoczona malowniczymi skałami i zaledwie parę osób na plaży. Raj.

Jesteśmy w uroczym ośrodku Crystal Bay przy małe plaży Thongtakian. Są tu zaledwie cztery ośrodki wypoczynkowe, więc mamy ciszę i swobodę. Thongtakian jest położone dokładnie pomiędzy dwoma najsłynniejszymi plażami na Koh Samui- Chaweng, do której mamy 2 kilometry i Lamai, odległej o kilometr.

O świcie ( czyli o 7, nie myślcie, że jak szalona zrywam się tu o 4, kiedy to w Polsce wschodzi słońce)wybrałam się na spacer po plaży. Nie było nikogo prócz mnie i Julki. Uwielbiam takie miejsca, dopiero teraz czuję, że naprawdę odpoczywam. Piękno natury nieustannie mnie zachwyca. Człowiek nigdy nie stworzy nic wspanialszego.


Komentarze do Koh Samui- Thongtakian beach

  • Meggi:

    Ale rajskie krajobrazy! zazdroszczę wakacji!

  • rosa:

    Pani Beato, często zaglądam na Pani bloga; bardzo mi się podoba ta wyprawa, którą Państwo sobie zorganizowaliście – czy mogłaby mi Pani zdradzić ile pieniędzy musiałaby zgromadzić czteroosobowa rodzina ( taka jak moja 2 osoby dorosłe i dwoje nastolatków ) na podobną wyprawę? pozdrawiam

  • olo:

    Ładnie tam u Was!To miłego leniuchowania!

Dodaj komentarz

Autor (wymagane):


Adres e-mail (nie jest publikowany) (wymagane):


Strona internetowa:XHTML: Możesz użyć tagów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>