Maraton fitness – ważna zmiana

Z powodu przedłużającego się remontu sali gimnastycznej w AZSO w Chorzowie Maraton fitness,  organizowany 21 listopada 2015 w ramach Akcji Ciacho, zostanie przeniesiony do Szkoły Podstawowej nr 1 w Siemianowicach Śl., przy ul. Niepodległości 47. Powstałe utrudnienia są niezależne od organizatorów Akcji Ciacho.

Tak czy inaczej maraton zapowiada się fantastycznie. Zapraszamy na godzinę 10. W programie zumba, dancehall, deep work, twerk.

Fundacja Edukacyjna kombinatory i centrum Helen Doron ChorzÓw  oferują  w tym czasie bezpłatną opiekę nad dziećmi. W świetlicy SP nr 1 będą odbywać się kreatywne zajęcia dla Maluchów.

Podczas maratonu będzie możliwość zakupu napojów, sałatek i ciasta.

Wśród uczestników rozlosowane zostaną nagrody w postaci karnetów na zajęcia fitness, voucherów na kurs języka angielskiego i innych upominków. Koniec imprezy planowany jest na 15 30. Gorąco zapraszamy.


Brak komentarzy Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Autor (wymagane):


Adres e-mail (nie jest publikowany) (wymagane):


Strona internetowa:XHTML: Możesz użyć tagów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>