Langkawi

Langkawi to archipelag 104 wysp na Morzu Andamańskim. Największa z nich to Pulau Langkawi i na niej właśnie jesteśmy. Archipelag jest zachwycający! Nieskażony masową turystyką potrafi urzec bajecznymi plażami, polami ryżowymi, zielonymi wzgórzami i towarzystwem zwierząt dotychczas znanych tylko z ogrodów zoologicznych.

Małpy występują tu bardzo licznie, podchodzą do ludzi i podkradają jedzenie. Nietrudno też spotkać iguanę, wielką jaszczurkę, która może osiągać nawet 1,5 metra. Są one zupełnie niegroźne dla człowieka. Często giną pod kolami samochodów, gdy przechodzą przez drogę, ponieważ są dosyć powolne. My spotkaliśmy jedną na skałach przy morzu. Ładna to ona nie była.

Lankawi to także raj pod jeszcze jednym względem: to strefa bezcłowa, więc wiele towarów jest naprawdę tanich. Alkohol, koszmarnie drogi w całej Malezj , tu można kupić za niewielkie pieniądze. Pół litra markowego piwa kosztuje 2,5 zł!


Komentarze do Langkawi

 • wiosenka27:

  Wygląda to na raj:)

 • iza:

  cudnie tam ;)

 • Alinka:

  Macie fantastyczne wakacje:) Czekam na ciąg dalszy reportażu:)

 • olo:

  Pieknie tam u Was.Nie wracajcie:)

 • ania:

  Pięknie:) Artur wygląda jakby już się zadomowił. A może zbudowaliście już swoją chatkę przy plaży (i blisko sklepu z piwem)? Wspaniałego odpoczywania w cieniu iguany. Buziaki!!!!

Dodaj komentarz

Autor (wymagane):


Adres e-mail (wymagane):


Strona internetowa:XHTML: Możesz użyć tagów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>