Ludzie

IMG_6971

Marta i ja uwielbiamy robić zdjęcia dzieciom. Obojętnie czy mają ciemną czy jasną  skórę, skośne oczy, płaskie noski , kropkę na czole wszystkie są tak samo urocze. Jedne się śmieją, inne są w ciągłym ruchu, niektóre słodko śpią,  płaczą albo grymaszą przy jedzeniu. A rodzice? Na całym świecie patrzą na swoje pociechy z taką samą dumą. Dziadkowie, babcie, ciocie? W turbanach, albo sari,w przepasce na biodrach albo dżinsach, z długimi włosami , z  brodami albo łysi. Tak samo pragniemy życia w zdrowiu, tak samo kochamy  i cierpimy. Jesteśmy tacy sami bez względu na kolor skóry, strój i miejsce urodzenia. Jedna wielka ludzka rodzina.

IMG_7359

IMG_6958

IMG_7394

IMG_7604

IMG_7383

Podczas podróży niezwykle łatwo jest nawiązać kontakt z drugim człowiekiem. Nawet jeśli nie znamy ani słowa w tym samym języku, wystarczy życzliwe spojrzenie i uśmiech i już nawiązuje się nić porozumienia. Dla mnie poznawanie nowych ludzi jest tak samo interesujące jak zwiedzanie świata.

IMG_7374

IMG_7393

IMG_7559

 


Komentarze do Ludzie

  • Jola:

    Bardzo mądry i wzruszający wpis, piekne zdjęcia
    Zazdroszczę Wam takiej podróży

Dodaj komentarz

Autor (wymagane):


Adres e-mail (wymagane):


Strona internetowa:XHTML: Możesz użyć tagów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>