Pożegnanie

Drodzy Czytelnicy,

wszystko w życiu ma swój początek i koniec, także pasje, którym poświęciliśmy wiele czasu.  Po latach często  stają się mniej zajmujące, a pojawiają się nowe zainteresowania, jakim oddajemy się ze zdecydowanie większym zaangażowaniem.  Tak stało się z blogiem kulinarnym. Dawniej prowadziłam go z zapałem, zamieszczałam tu kilka przepisów w tygodniu. Ta pasja wygasła, zmienił się też sposób odżywiania naszej rodziny na zdecydowanie zdrowszy. A przecież blogów o zdrowym odżywianiu jest w sieci  mnóstwo, kolejny nie wniesie raczej nic nowego. Zdecydowałam więc, że blog „Lubie gotować” zostanie zamknięty. Jeszcze przez kilka miesięcy będziecie mogli z niego korzystać, ale nowe wpisy już się  tutaj nie pojawią. Jeśli chcecie zachować jakieś  przepisy na przyszłość, musicie je sobie skopiować.

Nie żegnam się z Wami, tylko zapraszam na mój blog poświęcony podróżom. Teraz to moja pasja. Zajmuje mnie nie tylko zwiedzanie świata, ale też fotografia i staram się w tej dziedzinie rozwijać.

Bardzo dziękuję za wspólne prawie 11 lat, za wszystkie komentarze i odwiedziny. Mam nadzieję, że będziecie mi towarzyszyć na lubimy podróżować. Do zobaczenia na drugim blogu!


Komentarze do Pożegnanie

  • Zajączek:

    Szkoda, często tu zaglądałam, ale skopiuję ulubione przepisy, bo takie tutaj miałam. Rzeczywiście nie można robić czegoś, do czego nie ma się już tyle zapału. I tak Cię podziwiam, w końcu to prawie 11 lat. Pamiętam, że dawno temu brałam udział w ogłoszonym przez Ciebie konkursie i wygrałam paczkę z różnymi przyprawami. W tym była również pasta pandanowa, której kolor tak mi się podobał, że używałam jej zarówno do „kolorowania” ryżu jak i do „szwedzkiego ciasta waniliowego”, którego przepis znajduje się również na Twoim blogu. Bardzo dziękuję za fajne przepisy, niektóre bardzo proste, inne bardziej skomplikowane, nieznane, ciekawe i życzę powodzenia w dziedzinie fotografii.

  • Beata:

    Bardzo dziękuję Zajączku za przemiłe słowa i takie urocze wspomnienia! Ja też kiedyś szalałam za pastą pandanową:) Widzimy się na lubimy podróżować

Dodaj komentarz

Autor (wymagane):


Adres e-mail (wymagane):


Strona internetowa:XHTML: Możesz użyć tagów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>