Tort „Wakacje”

IMG_0581

Tort „Wakacje”upieczony został na zakończenie  pierwszego etapu edukacji  dla Julki i całej grupy przedszkolaków. W założeniu miał być kolorowy, radosny, owocowo- kwiatowy i taki był.  Dzieci były zachwycone, wychowawczyni wzruszona. Nie obyło się bez łez.

Nie znoszę rozstań, pożegnań, zwłaszcza, gdy kończy się coś naprawdę dobrego. Cóż, dzieci rosną tak szybko, mamy je tylko na chwilę, a potem puszczamy w świat. Piszę to i z perspektywy matki i nauczycielki. Pożegnanie kolejnych maturzystów  czy gimnazjalistów jest dla mnie chwilą zawsze bardzo wzruszająca. Na szczęście Ci ostatni zazwyczaj kontynuują naukę w naszym liceum, co nie zmienia faktu, że chwila rozstania i tak nadejdzie.

Za dwa miesiące Julka pójdzie do szkoły. Kiedy tych sześc lat minęło? Wciąż mi się wydaje taka malutka, a od września ruszy z tornistrem na plecach po nową życiową przygodę. Co pozostaje nam rodzicom, nauczycielom i wychowawcom? Dać dzieciom korzenie i skrzydła!

IMG_0578

Po przepis na tort zapraszam już jutro, a teraz biegnę do pracy wręczyć moim uczniom świadectwa i pożegnać Ich przed wakacjami.


Komentarze do Tort „Wakacje”

 • iza:

  przepiękny!!! to ja czekam na przepis

 • jola:

  Niesamowity, nie dziwię się, że przedszkolaki były zachwycone. czekam na przepis!

 • Zajączek:

  Ale cudo. Tort jest piękny i zapewne przepyszny.
  Życzę udanych i bezpiecznych wakacji.

Dodaj komentarz

Autor (wymagane):


Adres e-mail (wymagane):


Strona internetowa:XHTML: Możesz użyć tagów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>